SHT-Tukku Oy | Selja T. yhteystiedot

Palvelutukkujen puhelinnumerot, aukioloajat ja yhteystiedot

Varaa lähimmästä palvelutukustasi henkilökohtainen tuote-esittelyaika: lähetä meille viesti!.

Helsingin palvelutukku

Sähköposti: helsinki@sht-tukku.fi

Vanha Talvitie 10, Tukkutori, 00580 Helsinki

Avoinna normaalisti:

  • ma–pe klo 7–15

Huom! Perjantaina 5.11. Selja T. -myymälä sulkeutuu klo 14.

Myyjien suorat numerot:

  • Katajavuori Mia...................050 4081550
  • Santala Hanna....................040 3520142
 

Turun palvelutukku

Sähköposti: turku@sht-tukku.fi

Huiskulantie 52
20380 Turku

Avoinna normaalisti:

  • ma–ke, pe klo 7–15
  • to suljettu

Myyjän suora numero:

  • Perfiljeff Martti..................050 4003799
 

Oulun palvelutukku

Sähköposti: oulu@sht-tukku.fi

Temmeksentie 3, 90400 Oulu

Avoinna normaalisti:

  • ma–to klo 8–16
  • pe ja aattoina klo 7–15

Myyjien suorat numerot:

  • Sarenius Niina.................050 4412882
  • Korpela Mika....................040 3520144
 

Lahden palvelutukku

Sähköposti: lahti@sht-tukku.fi

Särmääjänkatu 3, 15520 Lahti


Avoinna normaalisti:

  • ma–pe klo 7–15

Myyjien suorat numerot:

  • Siika Maria.........................040 3520145
  • Lehtisaari Mika.................040 3520146
 

Kuopion palvelutukku

Sähköposti: kuopio@sht-tukku.fi

Suurahontie 5, 70460 Kuopio

Avoinna normaalisti:

  • ma–to klo 8–16
  • pe klo 7–15

Myyjien suorat numerot:

  • Kräkin Seija..........................040 3520137
  • Koponen Jaakko.................040 3520138
  • Suopanki Anssi...................040 3520139
 

Seinäjoen palvelutukku

Sähköposti: sjoki@sht-tukku.fi

Väinölänkatu 11
60120 Seinäjoki


Avoinna normaalisti:

  • ma–to klo 8–16
  • pe klo 7–15

Huom! Torstaina 28.10. myymälä on suljettu.

Myyjien suorat numerot:

  • Laaksonen Ari.......................0500 122403
  • Santaharju Seppo.................0500 643013
  • ...............................................040 3520141
 

Punkalaidun

Keskusvarasto

Tukuntie 4, 31900 Punkalaidun

p. (02) 763 6700
myynti@seljat.fi

Avoinna:

  • ma–pe klo 8–16

Tukkumyynti:

Halkio Leila

e-mail: leila.halkio@sht-tukku.fi

suora numero:

  • Halkio Leila………………….050 4333216

Jos myyjä ei pääse vastaamaan, hänelle jää soittajan numero puhelimeen. Numerosta 02-7636 700 vastaa vaihde.